Proplavte se létem s PETIT BATEAU!

Proplavte se létem s PETIT BATEAU!

- Kategorie: Móda , O značce

Vydejte se s rozpálenou letní kolekcí Petit Bateau do osvěžující oázy

Kachlíková oáza? Koupaliště je tajným místem, kde budete v bezpečí před mořským větrem i hrozivým mistralem. Tato architektonická krajina pod otevřeným nebem nabízí ideální místo pro vyzkoušení těch nejnovějších letních plavkových inovací. A jak o těchto inovacích uvažujeme? Pro nás je hlavní umožnit celé rodině pohyb v naprosté volnosti a svobodě, aby se dalo běhat, skákat, potápět se nebo… nedělat vůbec nic! A to všechno v dokonalém komfortu a stylově. Není lepší způsob, jak strávit léto, a být jako ryba ve vodě. Vydejme se společně na krátkou prohlídku.

Místo činu: Plovárna, jako žádná jiná

Výprava za modrou a bílou

Letní kolekce, která je jako stvořená pro čas strávený kolem bazénu, není asi ničím originálním. Ale tentokrát se nevydáme k jen tak ledajakému bazénu. Petit Bateau vás vezme na koupaliště, které je naprosto unikátní. Toto místo je totiž splněným snem odvážného architekta Alain Capeillères, jehož plovárna je uhnízděná mezi stromy v kopcích obklopujících Středozemní moře.

Toto koupaliště je totiž postaveno ze 100 000 kusů bílých kameninových kachliček, a dohromady tvoří 25m dráhy, které jsou světem sami pro sebe. Rovné linie se snoubí s jemnými záhyby a tento modrobílý svět zalitý světlem přímo vyzívá k zasnění… A taky vás naplní neodolatelnou touhou skočit do vody!

Kolekce, která je nabitá těmi nejlepšími nápady

Při koncipování této kolekce se Petit Bateau pokusilo co nejvíc vcítit do vás, milí rodiče. Zamyslet se nad způsobem, kterým trávíte léto se svými dětmi, nad vašimi potřebami, ať už je to na pláži či kdekoliv jinde. Výsledek? Inovativní oblečky a doplňky, které ještě víc rozjasní vaše léto!

Přímé horké slunce? Žádný strach!

Vezměte si například naše anti-UV trička. Aby se v bezpečí mohli vrhnout do stavby těch největších hradů z písku, budou vaše děti tyto trička opravdu potřebovat. Možná, že to dokonce bude TO tričko, které na nich tohle léto uvidíte nejvíc ze všech. Takže by se slušelo, aby kromě toho, že bude funkční a odolné, bylo ještě pěkné. Máme je pro vás v modré i růžové verzi a jejich retrolook je doslova k nakousnutí. Co se týče ochrany, tak jsou tato trička samozřejmě neporazitelná. Kromě důležitých detailů jako je vyšší límeček a dlouhé rukávy, jsme pro ně vybrali ochranou normu UPF 50+ (ultra-violet protection factor). Chrání děti před UVA a UVB paprsky na 95%, což je nejvyšší možná hodnota ochrany před slunečními paprsky.

Plavky, které přímo vyzývají k tomu, ponořit se do vody!

K potápění, plavání nebo k cachtání u vody vyvinul Petit Bateau plavky, které si zakládají stejně tak na kráse jako na kvalitě.

Pro holky jsou k dispozici jednodílné i dvoudílné plavky v retro duchu, které jsou ultrapohodlné, rychloschnoucí a odolné vůči chlóru i soli.

Pro kluky jsou to plavky, které sází především na pohodlí. Pružný pas, šňůrka k dotažení i praktická síťka na údržbu. Mají zkrátka vše, co je potřeba. A vypadají přímo božsky!

Petit Bateau vás letos jistě překvapí svou nabídkou plavek pro ženy , které jsou dostupné v mnoha variantách. Každé křivky si tu přijdou na své! Lichotivé střihy a dokonale jednoduchá údržba z nich udělají vaše nejlepší přátele na léto. Čeká vás v nich plážový volley ball i odvážné skoky do vody, a v neposlední řadě letní nic nedělání, které k tomuto období roku neodmyslitelně patří.

A až vylezete ven...

A ani na chvíle, až vylezete z vody Petit Bateau nezapomnělo. Ultra lehká a měkoučká plážová poncha se dokonale hodí pro vaše nejmenší. Zabalte je hned jakmile vylezou z vody a budou do vteřiny v suchu, nebo je využijte k pohodlnému převlékání z a do plavek.

Tyto poncha jsou nesmírně praktická na přenášení: stačí je jednoduše zarolovat a je vystaráno! Po straně najdete proužkovanou gumičku, která poncho udrží hezky pohromadě srolované. Díky tomu budete mít v plážové tašce o něco více místa na vaši oblíbenou knížku, plovací kruh i svačinu!

Pro větší děti jsou k dispozici plážové osušky, teré jsou také vybavené praktickou gumičkou k pohodlnému skladování.

No a poslední letní výzva… Také nikdy nevíte, co s plavkami po koupání? Dejte sbohem vlhkým ručníkům, nasáklým svačinám i poničeným časopisům, se kterými si vždy tak nešťastně dokázali poradit jedny mokré plavky. Máme pro vás speciální plážovou vodotěsnou tašku s pytlíkem!

Tak a jste perfektně vybaveni. Teď už je na vás představit si to nejkrásnější léto, které se bude dokonale snoubit se všemi těmito krásnými věcmi!

Ponořte se do naší letní nabídky!

Sdílet tento obsah

Inspirujte se

novými outfity

home

Menu

Nastavení

Vytvořte účet zdarma pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se