Jak stvořit hudbu s předměty každodenní potřeby

Jak stvořit hudbu s předměty každodenní potřeby

- Kategorie: Aktuality , O značce

Hrnce, květináče, kartónové krabice… doma máte vše potřebné k založení vaší rodinné hudební skupiny! Máme pro Vás několik nápadů, jak se zabavit a zatancovat si v rytmu toho, co máte zrovna po ruce!

Hudební skříňka

K vytvoření hudební skřínky budete potřebovat pouze květináče různých velikostí a jednu dřevěnou desku!

Květináče umístěte a přilepte na dřevěnou desku silným lepidlem. Vyndejte lžíce, dřevěné tyčinky, vařečky a sledujte, jak Vaše děti tvoří a objevují různé zvuky, které vydávají.

Tuto aktivitu můžete zrealizovat i za pomoci hrnců, plechovek, plastových dóz…Dejte své fantazii volný průběh a udělejte si z ní nekonečnou zábavu!

Hrací kolotoč pro miminka

Pro ty nejmenší můžete vyrobit hrací kolotoč nad postýlku z provázku a větví, které jste nasbírali během procházky. Můžete libovolně přidat další menší předměty, které zaručeně upoutají pozornost miminka. Na větvičky můžete například zavěsit plastové lahvičky, závěsové kroužky od záclon, bambulky, rolničky nebo klíče, nebo jakékoliv jiné předměty, které při pohybu budou vydávat nějaké zvuky a tím získají pozornost miminka, který bude chtít se jich dotýkat.

Hudební nástroje vyrobené z kartonových krabic

Dopřejte svým balíčkům, zásilkám a dalším krabicím druhý život tím, že je kreativně a hudebně recyklujete! Sledujte návod „Jesus Sauvage“ a vytvořte si ze svých krabic hudební nástroje! Elektrickou kytaru, vinylovou desku, kytarový syntetizér…

Postupujte podle pokynů:

Sdílet tento obsah

Inspirujte se

novými outfity

home

Menu

Nastavení

Vytvořte účet zdarma pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se